Kursy123 - JĘZYKi mobilnie

:: aplikacje na telefon ::

Nominacja do Mobile Trends Awards dla aplikacji Kursy123.


16 stycznia 2014 roku w Krakowie odbędzie się wręczenie nagród Mobile Trends Awards dla najlepszych realizacji mobilnych. Kursy123, produkt firmy Funmedia oferujący naukę pięciu języków obcych, otrzymał nominację do tytułu najlepszej aplikacji mobilnej 2013 roku, w kategorii edukacja.


Kursy123 to aplikacja do nauki pięciu języków obcych, która w tegorocznej edycji nagrody Mobile Trends Awards walczy o wygraną w kategorii: „Aplikacja mobilna – edukacja”. O innowacyjności aplikacji świadczą nie tylko wykorzystane multimedia edukacyjne, elementy gamifikacji czy pełna interaktywność, lecz również uzyskane uznanie użytkowników. Liczba pobrań polskiej wersji z początkiem stycznia przekroczyła liczbę 40 000.

W listopadzie 2013 roku pojawiła się międzynarodowa wersja aplikacji. Courses123 oferuje naukę pięciu języków obcych, za pomocą interfejsów w różnych wersjach językowych - polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Od momentu debiutu na rynku mobilnych aplikacji edukacyjnych zyskała popularność wśród użytkowników na całym świecie, lokując się w czołówce rankingów m.in. w Indiach, Meksyku i Indonezji.

Aplikacje mobilne oferują nowoczesną - atrakcyjną i skuteczną formę zdobywania umiejętności językowych, czego potwierdzeniem jest wciąż rosnąca liczba pobrań produktów mobilnych firmy. Obecnie jest ich ponad 130 000.


Nauka języków z Kursy123 opiera się na zaawansowanych multimediach - grach, filmach, dialogach, fiszkach i quizach. Autorzy aplikacji wykorzystali nowoczesne elementy gamifikacji, m.in. odznaki za systematyczność w nauce, statystyki postępów oraz rankingi wyników wśród wszystkich użytkowników, których zadaniem jest zwiększenie zaangażowania, a w efekcie dodatnie odziaływanie na skuteczność podejmowanej przez kursanta nauki.

“Gamifikacja sprawia, że nauka języków obcych przypomina wciągającą grę, od której trudno się oderwać - z tą różnicą, że korzystanie z aplikacji w celach edukacyjnych przynosi znacznie więcej pożytku niż sama rozrywka.” - mówi Bartłomiej Postek, Prezes firmy Funmedia.

Aplikacja Kursy123, a także jej wersja międzynarodowa Courses123, są wciąż aktualizowane. Do nowości należą m.in. dwa nowe typy quizów: memory obrazkowe i obrazkowo-dźwiękowe. Aplikacja dedykowana jest na urządzenia z systemem Android, od wersji 2.2.


LINKI do pobrania aplikacji i do stronKontakt

Natalia Borzymowska
PR Manager
e-mail: natalia.borzymowska@fun-media.com
tel. (71) 333 24 23

O firmie

Funmedia to lider branży multimediów edukacyjnych. Jesteśmy międzynarodową i dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą zaawansowane rozwiązania e-learningowe. W portfolio posiadamy kilkanaście kursów językowych i specjalistycznych (m.in. Angielski123, Pisz123), w tym pierwszy e-podręcznik do nauki języka angielskiego, który uzyskał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Produkty z serii Kursy123 dystrybuujemy na 26 rynkach (m.in. w USA, Australii, Rosji i Czechach). Korzysta z nich już ponad 240 000 użytkowników. Do grona partnerów Funmedia należy m.in. Orange, Play oraz Wirtualna Polska.
Prześlij komentarz